Szokujące informacje o Marku Papszunie. Trener może wrócić do Rakowa Częstochowa

Szokujące informacje w kontekście przyszłości Marka Papszuna przekazał Janusz Basałaj na antenie meczyki.pl. Jego zdaniem szkoleniowiec może wrócić do Rakowa Częstochowa!
„Medaliki” pod wodzą Dawida Szwargi spisują się dużo poniżej oczekiwań. Regres jest widoczny w licznych potknięciach na ligowym poletku. Raków zajmuje co prawda 3. miejsce w tabeli, ale do lidera traci już 6 punktów. W ostatniej kolejce przegrali niespodziewanie z Radomiakiem 1-2.

Sensacyjny powrót

Problemy w Ekstraklasie, odpadnięcie z Pucharu Polski, odpadnięcie w słabym stylu z Ligi Europy – to wszystko sprawiło, że coraz głośniej mówi się o potencjalnym zwolnieniu Dawida Szwargi. Opcja ta ma być poważnie brana pod uwagę w Częstochowie, a oliwy do ognia dolał Janusz Basałaj. Dziennikarz na kanale meczyki.pl przekazał, że niewykluczony jest powrót do Rakowa… Marka Papszuna.

– Rozmawiałem z osobą, która jest bardzo dobrze poinformowana w polskiej piłce, że Marek Papszun być może wróci do Rakowa. Taka opcja jest możliwa. Wróciłby na stare śmieci. Klub zna dobrze, właściciela i piłkarzy tak samo. Same plusy – powiedział Basałaj.  
Od odejścia z Rakowa Papszun nie podjął się prowadzenia żadnego innego klubu, choć łączono go z wieloma drużynami. Szkoleniowiec między innymi miał rywalizować z Michałem Probierzem o poprowadzenie reprezentacji Polski. Tę rywalizację jednak przegrał i nadal pozostaje obecnie bezrobotny.

Dodaj komentarz