Szok! Jakub Moder blisko odejścia z Brighton. Polak może trafić do innego klubu Premier League

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl podał zaskakującą informację. Z jego ustaleń wynika, że Jakub Moder ma być blisko zmiany klubu i przenosin do Leicester City. Transakcja ma być związana z innym transferem, który toczy się w tle. Polak może zostać jej częścią. 
Jakub Moder ma już za sobą mistrzostwa Europy i powoli przygotowywać się będzie do nowego sezonu. Najpewniej spędzi go w Premier League, choć niewykluczone, że już nie w Brighton. W Anglii ruszyła ponoć spora operacja transferowa, której częścią może zostać właśnie wychowanek Lecha Poznań.

Do beniaminka?

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl twierdzi, że Brighton mocno ruszyło po Kierana Dewsbury-Halla, obecnie piłkarza Leicester City. Transfer zawodnika do ekipy „Mew” miał być na ostatniej prostej, jednak do gry w ostatniej chwili miała włączyć się jeszcze Chelsea. Przyszłość Modera nie jest zatem jeszcze przesądzona.

– Moder ma być częścią tej transakcji. Jednak gdy wydawało się, że ten transfer za chwilę zostanie zrealizowany, w ostatniej chwili do gry o zawodnika włączyła się Chelsea, której trenerem został Enzo Maresca – szkoleniowiec, który wprowadził „Lisy” do najwyższej klasy rozgrywkowej – czytamy. 
Włodarczyk dodaje, że Moder ma być otwarty na zmianę klubu i gotowy do gry dla „Lisów”. Beniaminek Premier League ma być bowiem chętny na sprowadzenie 25-latka nawet, jeśli Dewsbury-Hall trafi finalnie do Chelsea. Dzięki zarobionym na transferze pieniądzom, Polak mógłby przenieść się do Leicester już na innych warunkach.

Dodaj komentarz