Szczęsny opowiedział o zwyczaju z szatni Juventusu. „Pinsoglio kupił trufle, a Cristiano MacBooki”

Wojciech Szczęsny opowiedział o ciekawym zwyczaju z szatni Juventusu. Piłkarze Starej Damy, którzy otrzymają czerwoną kartkę muszą kupować prezenty kolegom z drużyny.

Spora kara

Były bramkarz Arsenalu i AS Romy przyznał, że jego kolega z szatni Carlo Pinsoglio miał niemały problem. Sęk w tym, że Włoch nie zagrał w żadnym meczu, a otrzymał czerwoną kartkę. Oprócz tego ukarał go związek, przez co koledzy musieli zrobić zrzutkę. Karę odpokutował kupując znajomym z szatni… trufle.

Oprócz czerwonej kartki dostał też karę od związku, która była niewiele mniejsza od jego miesięcznych zarobków. Była składka w klubie. Szkoda nam się go zrobiło. U nas jest taki zwyczaj, że za czerwoną kartkę trzeba kupić prezenty dla całej drużyny. Pinsoglio kupił trufle. Cristiano – MacBooki – przyznaje Szczęsny.

Interesujący zwyczaj

W tym sezonie święta są już od września. Były dwa telefony, iPad, trufle, Play Station… Na święta powysyłałem rodzinie prezenty od kolegów za czerwone kartki – dodaje Polak.

Całość wywiadu z Wojciechem Szczęsnym znajdziecie tutaj. Juventus zajmuje czwarte miejsce w tabeli Serie A. Do liderującego Milanu traci 7 punktów. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że Stara Dama ma jeden zaległy mecz (z Napoli).