Szczegóły słynnego spięcia Zalewskiego i Zielińskiego! Bereszyński ujawnia: „zagrzał się” [WIDEO]

W styczniu 2023 roku internet obiegło nagranie z meczu Roma – Napoli. Materiał dotyczył ostrej sprzeczki między Piotrem Zielińskim a Nicolą Zalewskim. Od tamtej pory minęło już sporo czasu i niewiele dowiedzieliśmy się o jej kulisach. W rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim wrócił do sprawy jednak Bartosz Bereszyński. 
Spoglądając we vlogi na kanale „Łączy nas Piłka” czy po prostu w social media, widać, że Nicola Zalewski i Piotr Zieliński trzymają się razem i doskonale się ze sobą dogadują. Tym dziwniejsze dla kibiców było nagranie sprzed ponad roku, na którym panowie wymieniali się wulgaryzmami przy okazji meczu Napoli – Roma (2-1).

– Czego spie***lasz? – krzyczał Zieliński.

– Następny jesteś – odpowiadał Zalewski.

– Mordę zamknij! – kontynuował gracz Napoli. 

– Zamknij pi**ę, ku***! – rzucił z kolei piłkarz Romy. 

Trochę na poważnie, trochę nie

O kulisach całej dyskusji nigdy się więcej nie dowiedzieliśmy. Nigdy, aż do teraz, bo opowiedział o nich Bartosz Bereszyński na kanale „Foottruck”, który w tamtym okresie był piłkarze Napoli. Jak sam przyznał, dyskusja była nieco rozdmuchana, choć nie była całkowicie na żarty.

– Byłem tam wtedy. Nicola był trochę „zagrzany”. To była jeszcze Roma Jose Mourinho, gdzie oni wywierali dużą presję na sędziach i przeciwnikach. Roma przegrywała wtedy 0:1. „Zielu” powiedział do Nicoli, że może się uśmiechnąć. „Nico” się zagrzał i odpowiedział – zdradził Łukaszowi Wiśniowskiemu. 
– Czy ta wymiana zdań była na poważnie? Myślę, że 50:50 – trochę serio, a trochę nie. Może nieco bardziej w tę pierwszą stronę – dodał. 

– Po meczu porozmawialiśmy jednak wszyscy na luzie. W Polsce to było trochę wyolbrzymione – zakończył „Bereś”. 

Fragment od [23:25]: