Szczegóły kontraktu Hansiego Flicka w FC Barcelonie. Wiadomo, ile ma obowiązywać

Niebawem FC Barcelona ma oficjalnie ogłosić podpisanie Hansiego Flicka. Javier Miguel z „AS”, podał, jak długo Niemiec miałby prowadzić Blaugranę.  
Jeszcze w lutym pojawiła się informacja, że Xavi poprowadzi Barcelonę tylko do końca sezonu. Po kilku miesiącach zmieniono jednak decyzję i potwierdzono, że Hiszpan zostanie na stanowisku. Nieoczekiwanie, kilka dni temu ponownie zmieniono decyzję. Tym samym wróciliśmy do punktu wyjścia i szkoleniowiec znów znalazł się na wylocie.

Szczegóły następcy

W środę pojawiły się informacje o dogadaniu się z nowym trenerem, którym ma zostać Hansi Flick. Choć brakuje w tej kwestii oficjalnego komunikatu, już pojawiają się szczegóły kontraktu Niemca w Barcelonie. Według Javiera Miguela z „AS”, szkoleniowiec ma podpisać w Hiszpanii 2-letni kontrakt.
Co ciekawe, na razie osiągnięto tylko wstępne porozumienie, bo do spotkania między stronami jeszcze nie doszło. To pokłosie kwestii obowiązującego kontraktu Xaviego. Działacze Barcelony muszą najpierw dogadać się z obecnym trenerem. Niewykluczone, że Hiszpan zrzeknie się części swojego wynagrodzenia.