Szalona oferta dla Leo Messiego. Klub z Arabii Saudyjskie oferuje chore pieniądze

Przyszłość Leo Messiego stoi pod znakiem zapytania. Nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie występować Argentyńczyk. Mocno o jego względy zabiega saudyjski Al-Hilal, który proponuje mu gigantyczny kontrakt.

Obecna umowa Messiego z PSG wygasa w czerwcu bieżącego roku. Paryżanie naturalnie chcieliby zatrzymac u siebie 35-latka. On sam ma jednak się wahać, a nawet być bliżej odejścia do innego klubu.

Bajońska oferta

W kontekście Messiego głównie wymieniano powrót do FC Barcelony lub transfer do Interu Miami. Coraz częściej pojawia się także Al-Hilal. Niedawno Saudyjczycy przegrali finał Klubowych Mistrzostw Świata z Realem Madryt.

Jedną ofertę z tego klubu Argentyńczyk miał już odrzucić. Działacze nie powiedzieli jednak ostatniego słowa. Wkrótce Messi może otrzymać nową propozycję. Mówi się o bajońskiej ofercie.

Według Rudy’ego Gallettiego w Arabii 35-latek miałby zarabiać 400-450 mln euro rocznie. Al-Hilal chce w ten sposób przebić kontrakt Cristiano Ronaldo, który dostał w Al-Nassr, a więc u największego rywala.