Segio Ramos zmieni klub? Dwa czołowe kluby zainteresowane

Umowa Sergio Ramosa z Realem Madryt wygasa wraz z końcem sezonu 2020/2021. Stoper nie doszedł jeszcze do porozumienia z władzami Królewskich przez co można zauważyć coraz więcej plotek związanych z jego transferem. Według jednego z dziennikarzy występującego w programie El Chiringuito, Ramos wzbudza zainteresowanie Juvnetusu.

34-latek mimo ogromnego doświadczenia wciąż jest kluczowym stoperem mistrzów Hiszpanii. Jak dotąd nie przedłużył jednak umowy z Królewskimi. Informacje podane przez dziennikarza z El Chiringuito wskazują na to, że władze Starej Damy wykonały pierwszy ruch w celu sprowadzenia do siebie Sergio Ramosa. Turyńczycy chcieliby, aby Hiszpan dołączył do nich w lipcu 2021 roku.

W barwach Juventusu 34-latek miałby być mentorem dla 20-letniego Holendra, Mathijsa de Ligta. Przypomnijmy, że w Starej Damie Ramos spotkałby swojego kolegę z dawnych lat z Realu Madryt – Cristiano Ronaldo.

175-krotny reprezentant La Furia Roja wzbudza również zainteresowanie innego zespołu. O jego podpis z Juventusem walczyć ma Paris Saint-Germain.

fot. AS