Sebastian Szymański zastąpi Polaka w wielkim klubie? „Mówimy tutaj o kwocie w przedziale 25-30 mln euro”

SSC Napoli poszukuje następcy za odchodzącego do Interu Mediolan Piotra Zielińskiego. Według doniesień Nicolo Schiry ekipa z południa Włoch interesuje się innym Polakiem, Sebastianem Szymańskim.

 

Wielu zainteresowanych

Sebastian Szymański w poprzednim sezonie reprezentował świetną formę w barwach holenderskiego Feyenoordu. Jego dobra postawa zaowocowała do czołowego klubu w Turcji. Polak ponownie potwierdził swoje umiejętności w pierwszym sezonie w Fenerbahce.

W związku z ciągłością obiecujących występów Polaka skupił na sobie uwagę czołowych klubów z Europy. Nicolo Schira był niedawno gościem w audycji „Radio Marte”.

 

Według włoskiego dziennikarza Napoli może latem zwrócić uwagę na Sebastiana Szymańskiego. Pomocnik miałby zastąpić Piotra Zielińskiego, który po sezonie odejdzie z klubu.

– W przypadku Szymańskiego mówimy tutaj o kwocie w przedziale 25-30 mln euro. To kwota, którą da się zdecydowanie łatwiej wynegocjować niż w przypadku Heorhija Sudakova. Co więcej, Napoli ma dobre relacje z Fenerbahce – powiedział.

Przypomnijmy, że to nie jedyny znany klub, który wyraża zainteresowanie Polakiem. Według medialnych doniesień Sebastian Szymański jest obserwowany między innymi przez Milan, Juventus, Manchester United czy Tottenham.

Źródło: Sport.pl, Radio Marte