Sebastian Mila wskazał piłkarza z Ekstraklasy, którego widziałby w reprezentacji. „Uwielbiam go oglądać”

Sebastian Mila był gościem w programie „Pogadajmy o piłce” na antenie „Meczyków”. Były reprezentant Polski wskazał piłkarza z Ekstraklasy, którego widziałby w kadrze Fernando Santosa.

Obserwacja piłkarzy z Ekstraklasy

Fernando Santos zastąpił Czesława Michniewicza w funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Portugalczyk od niedawna przebywa w kraju. W związku z tym nowy trener Biało-Czerwonych rozpoczął jeżdżenie po stadionach w celu oglądania spotkań Ekstraklasy.

Nietypowy termin mundialu przyczyną słabszej dyspozycji Lewandowskiego? „Wszyscy są rozchwiani, jeśli chodzi o formę fizyczną” [CZYTAJ]

Sebastian Mila w programie „Pogadajmy o piłce” na antenie „Meczyków” wskazał zawodnika, którego widziałby w reprezentacji Polski. Ekspert uważa, że Fernando Santos powinien sprawdzić Damiana Dąbrowskiego z Pogoni Szczecin.

– Nie wiem, jakiej charakterystyki piłkarza szuka Fernando Santos. W Ekstraklasie uwielbiam oglądać Damiana Dąbrowskiego. Nie mówię, że się sprawdzi, ale bardzo chciałbym zobaczyć go w reprezentacji. Byłem zaskoczony, że w ogóle nie był wcześniej sprawdzony. Uważam go za bardzo dobrego piłkarza – powiedział były piłkarz Lechii Gdańsk.

– Zdarzają się nieoczywiste powołania z Ekstraklasy i później się sprawdzają. Być może to będzie dla kogoś trampolina. Dla zawodnika to jest niesamowita mobilizacja, żeby zostać przy tym stole z Robertem Lewandowskim – dodał Mila.

Źródło: Meczyki.pl