Ronaldo ze wzruszającym gestem po meczu ze Słowenią. Spełnił marzenie chorego chłopca

Cristiano Ronaldo po meczu ze Słowenią zdał się na wzruszający gest. Legendarny Portugalczyk spełnił marzenie chorego chłopca, który bardzo chciał się z nim spotkać.

 

Słodko-gorzki mecz dla Ronaldo

Podczas spotkania 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy Portugalią a Słowenią, Cristiano Ronaldo doświadczył momentów rozpaczy i triumfu. Mecz długo pozostawał bezbramkowy, aż w dogrywce Portugalczycy otrzymali szansę na zdobycie gola z rzutu karnego.

Wówczas Ronaldo nie zdołał pokonać Jana Oblaka. Po nieudanym rzucie karnym reakcja Cristiano Ronaldo wzbudziła szerokie reakcje. Zalał się łzami, co spotkało się z różnymi opiniami ze strony kibiców i ekspertów. Widok największej gwiazdy portugalskiej piłki w tak emocjonalnym stanie był czymś rzadko spotykanym.

 

Ostatecznie Portugalia wygrała w serii rzutów karnych. Ronaldo trafił do siatki jako pierwszy i pomógł jej awansować do ćwierćfinału. Po meczu media obiegła wiadomość o wzruszającym geście legendarnego zawodnika.

„CR7” spełnił marzenie chorego chłopca

Portugalczyk spełnił marzenie czteroletniego chłopca, Awarego Shanka, który jest śmiertelnie chory. Zdiagnozowany z kilkoma guzami chłopiec ma według lekarzy tylko kilka tygodni życia. Dzięki zaangażowaniu stacji radiowej „hr3” spotkanie z Ronaldo stało się możliwe.

 

Aware Shanek spotkał się z Cristiano Ronaldo we Frankfurcie po meczu ze Słowenią. Spędził kilka minut ze swoim idolem w tunelu prowadzącym na boisko. Przy okazji otrzymał autograf i zrobił wspólne zdjęcie. Dodatkowo reprezentacja Portugalii przygotowała dla niego kilka niespodzianek, co sprawiło ogromną radość zarówno chłopcu, jak i jego rodzinie.

– Bardzo pomogliście mojemu synowi i uszczęśliwiliście jego serce. Mam nadzieję, że Ty i cały zespół zawsze będziecie czuć się dobrze – od najmłodszego pracownika po szefów: tak naprawdę cały zespół. […] Wielkie dzięki! – powiedział do „CR7” ojciec chłopca.

Reprezentacja Portugalii przygotowuje się teraz do kolejnego wyzwania na Euro 2024. W ćwierćfinale zmierzy się z Francją. Mecz odbędzie się w piątek 5 lipca o godzinie 21.00.

Źródło: hr3

Dodaj komentarz