Robert Lewandowski powoli wraca do zdrowia. Kapitan reprezentacji Polski zaczyna truchtać

Robert Lewandowski powoli zaczyna wracać do treningów po ostatniej kontuzji. W mediach ukazały się nowe informacje ws. stanu zdrowia kapitana reprezentacji Polski.
Podczas meczu z Turcją Robert Lewandowski doznał urazu i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Szczegółowe badania wykazały naderwanie mięśnia dwugłowego uda. Według wcześniejszych doniesień mediów przerwa Lewandowskiego miała trwać około 10 dni.

Występ Roberta Lewandowskiego w meczu z Holandią od samego początku był wykluczony. Pod znakiem zapytania stał jednak występ 35-latka w kolejnych meczach na EURO. Według najnowszych doniesień mediów Robert ma być jednak dostępny na drugi grupowy mecz z Austrią.
Najnowsze informacje odnośnie stanu zdrowia Roberta Lewandowskiego przekazał Tomasz Włodarczyk z „Meczyków”. Z jego relacji dowiadujemy się, że 35-latek ćwiczył ostatnio na basenie. Dziś ma rozpocząć trucht. Lewy, rzekomo, czuje się już lepiej. Ma być dostępny na mecz z Austrią.

Powyższe doniesienia na konferencji prasowej niejako potwierdził Michał Probierz. Selekcjoner przekazał, iż jest postęp w powrocie do zdrowia naszego kapitana. Dodatkowo przekazał, że Karol Świderski wraca do treningów na pełnych obrotach.


Źródło: MECZYKI

Michał Budzich