Rewolucja w Lechu po fatalnym sezonie. „Klub będzie chciał się z nimi rozstać”

Lech Poznań po fatalnym sezonie najprawdopodobniej będzie mocno przebudowany. Według Dawida Dobrasza z portalu „Meczyki.pl” klub może opuścić aż siedmiu zawodników. 

 

Rewolucja w Lechu

Lech Poznań w niedzielne popołudnie przegrał z Legią Warszawa w zatrważającym stylu. Podopieczni Mariusza Rumaka strzelili trzy bramki, ale ulegli 1:2. Dwa dni po blamażu z odwiecznym rywalem klub ogłosił nazwisko nowego trenera na nadchodzący sezon.

Szkoleniowcem Lecha Poznań w kampanii 2024/2025 będzie Duńczyk Niels Frederiksen. Z pewnością nowy trener będzie chciał poukładać drużynę według swojego schematu. Nowe doniesienia w sprawie przebudowy kadry Kolejorza przekazał Dawid Dobrasz.

Dziennikarz portalu „Meczyki.pl” w programie Poznań vs Warszawa opowiedział o planach klubu względem niektórych zawodników. Według Dobrasza ze stolicy Wielkopolski może odejść aż siedmiu piłkarzy.

 

– Słyszę, że Frederiksen wytypował piłkarzy, którzy mu się nie podobają. Wydaje mi się, że chodzi o Ba Louę i Kwekweskiriego. Klub będzie chciał się z nimi rozstać. […] Odejdą Douglas, Sobiech, Velde. Możliwe, że także Bednarek i Czerwiński. To jasno pokazuje, że czeka nas przebudowa. Obstawiam, że będą 3 albo 4 transfery. Wychowankowie dostaną szansę. Będzie kilka roszad – powiedział Dawid Dobrasz.

Źródło: Meczyki.pl

5 komentarzy do “Rewolucja w Lechu po fatalnym sezonie. „Klub będzie chciał się z nimi rozstać””

 1. Co to za rewolucja? Jak by Kolejorz zdobył majstra to ci zawodnicy (cała ta Siódemka) i tak by byli skreśleni. Ja bym dodał do nich Szymczaka, Milicza i Blazica.A przy okazji ten Dawid Dobrasz to g…. wie

  Odpowiedz
 2. Ten Dobrasz wieszczył trenera z Czech .twierdzil, że jest dobrze poinformowany , prawda zaś taka że zgaduje. Trafi albo nie trafi, ciemniaki każdą plotkę kupią!

  Odpowiedz
 3. Nic to nie da ryba psuje się od głowy! Rząsa powinien zachować się jak facet i podać się do dymisji a zaraz za nim Rutkowski!!!

  Odpowiedz
  • Jak może podać się do dymisji właściciel klubu ? Jedynie może sprzedać klub a Rutek tego nie zrobi bo to jest fabryka do robienia pieniędzy .Czy zwolni swego przyjaciela Rzase nie .Tyle razy Rząsa miał wpadki z nie trafionymi zakupami zawodników i dalej pracuje na stanowisku dyrektora d/S sportowych . Tak że nie ludzmy się będzie jak jest .Pozdrawiam

   Odpowiedz

Dodaj komentarz