Reprezentant Polski blisko zmiany klubu! Zainteresowany jest klub z Rosji

Jeszcze w trakcie trwającego okienka transferowego Tomasz Kędziora może zmienić klub. Reprezentant Polski wzbudził zainteresowanie jednego z klubów z Rosji.

Tomasz Kędziora od 2017 roku reprezentuje barwy ukraińskiego Dynama Kijów. Od tamtej pory Polak zagrał w barwach 16-krotnego Mistrza Ukrainy w 159 oficjalnych meczach. Wcześniej piłkarz reprezentował barwy Lecha Poznań.

Kędziora budzi zainteresowanie

Portal footballtransfer.com przekazał, że Tomasz Kędziora zwrócił uwagę rosyjskiego CSKA Moskwa. 6-krotni mistrzowie Rosji byliby skłonni zapłacić za reprezentanta Polski 2 miliony euro. Przypomnijmy, że aktualny Mistrz Ukrainy zapłacił za Polaka w 2017 roku 1,5 mln euro.

Wspomniany portal zaznacza, że oba kluby są w dobrych relacjach. W lipcu Dynamo Kijów wypożyczyło z CSKA Ilyę Shkurina.

źródło: footballtransfer.com

EkstraklasaTrolls.pl
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.