Radovan Pankov dziękuje Polakom za pomoc. „Od dziś uważam Warszawę i Polskę za swój drugi dom”

Radovan Pankov wystosował oświadczenie w sprawie wydarzeń z Alkmaar. Serbski obrońca Legii Warszawa podziękował Polakom za pomoc po nieprzyjemnym zamieszaniu przy autokarze.

Pankov dziękuje

Josue oraz Radovan Pankov zostali zamknięci w areszcie po tym, jak holenderska ochrona i policja nie pozwalała im na dotarcie do autobusu. Sprawą szybko zajęły się polskie organy wysokiego szczebla, przez co piłkarze mogli opuścić komisariat.

Nowe wiadomości w sprawie afery holenderskiej. Legia podejmie kroki prawne [CZYTAJ]

Radovan Pankov w związku z całym zamieszaniem postanowił wystosować oświadczenie. W swojej wiadomości kieruje szczególne podziękowania do Dariusza Mioduskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i reszty Polaków.

„Chciałbym podziękować wszystkim legionistom, ludziom wewnątrz klubu oraz naszemu odważnemu i dumnemu właścicielowi i prezesowi Dariuszowi Mioduskiemu. Teraz jeszcze bardziej cieszę się, że wybrałem ten klub, ponieważ promuje on te same wartości, które wyznaję: honor, godność, dumę, rodzinę.

Szczególne podziękowania składam Premierowi RP Mateuszowi Morawieckiemu, który stanął za nami i pokazał, że jest człowiekiem odważnym, honorowym i życzliwym, a także Polakom, którzy z powodzeniem prezentują się w świecie. Do wczoraj miałem jeden dom, którym była Serbia, ale od dziś za swój drugi dom uważam Warszawę i Polskę. Ja i moja rodzina nigdy tego nie zapomnimy.”

Źródło: Legia.net