Radja Nainggolan narzeka na współpracę z Antonio Conte. „Co mogłem zrobić przez osiem minut?”

Niedawno kolejny raz wypożyczono Radję Nainggolana do Cagliari. Belgijski pomocnik udzielił wywiadu Corriere dello Sport, w którym skomentował swoją relację z trenerem Interu. 32-latek narzeka na współpracę z Antonio Conte.

Kolejne nieudane podejście

Po świetnym poprzednim sezonie w barwach sycylijskiego Cagliari, Radja Nainggolan wrócił do Interu. Belgijski pomocnik nie wdarł się jednak do składu Nerazzurrich, przez co ma żal do trenera. Łącznie zagrał w 5 spotkaniach będąc wpuszczany na ostatnie minuty.

W drużynie „Nerazzurrich” miałem świetnego trenera. Bolało mnie jednak, kiedy dał mi tylko osiem minut meczu, a później wskazał jako winnego wszystkich niepowodzeń. Co mogłem zrobić w tym czasie? Nie zacząłem wtedy żadnych kontrowersji i nie zrobię tego teraz, tak po prostu było. Jestem zdrowy, nie opuściłem żadnego treningu, nie spóźniłem się ani minuty.

Trudna sytuacja

Umowa Nainggolana z Interem obowiązuje do czerwca 2022 roku. Branżowy portal transfermakt.de wycenia 32-latka na 6 milionów euro. 30-krotny reprezentant Belgii wcześniej bronił barw m.in. AS Romy czy Piacenzy Calcio.