PZPN wyruszył do kościoła w Hamburgu! „Jedziemy do kościoła, żeby pomodlić się za naszą reprezentację”

Cezary Kulesza poinformował, iż przed meczem Polska-Holandia delegacja PZPN uda się do jednego z kościołów w Hamburgu. Celem tej wizyty miała być modlitwa za reprezentację Polski.
Nadszedł dzień dzisiejszy. Już dziś reprezentacja Polski rozpocznie zmagania na Mistrzostwach Europy w Niemczech. Pierwszym rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Holandii. Początek meczu o godzinie 15:00.

Dzisiejszego poranka Cezary Kulesza odwiedził studio „Meczyków”. Prezes poinformował o wizycie delegacji Polskiego Związku Piłki Nożnej w jednym z hamburskich kościołów. Przedstawiciele PZPN mieli stawić się na mszy o godzinie 9:30. Celem wizyty miała być modlitwa za reprezentację Polski.

– Cały zarząd, komisja rewizyjna, jedziemy do kościoła, żeby pomodlić się za naszą reprezentacją – poinformował Cezary Kulesza.
Spotkanie z Holandią jest pierwszym meczem reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w Niemczech. W kolejnych meczach grupowych Polacy zmierzą się kolejno z Austrią (21 czerwca) i z Francją (25 czerwca).


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich