Puchacz i Moder wyśmiali Lewandowskiego. „Nie rób tak. Mamy 2016 rok, Pogba” [WIDEO]

Robert Lewandowski wykonał gest, który popularny był kilka lat temu. Na jego zachowanie zareagowali koledzy z Tymoteuszem Puchaczem i Jakubem Moderem na czele. Wszystko zostało uwiecznione we vlogu na kanale „Łączy nas Piłka”. 
Reprezentacja Polski w poniedziałek wygrała z Turcją 2-1 ostatni mecz towarzyski przed mistrzostwami Europy. Bramki dla „Biało-Czerwonych” strzelali Karol Świderki oraz Nicola Zalewski. Zwycięstwo zostało jednak przypłacone kontuzjami. Urazów nabawił się między innymi strzelec pierwszego gola oraz Robert Lewandowski. Wiadomo już, że kapitan nie wyrobi się na mecz z Holandią. Zagrożony jest również występ z Austrią.

Dab

Odchodząc jednak od problemów kadrowych, na kanale „Łączy nas Piłka” opublikowano vlog ze wspomnianego meczu z Turcją. Na materiale uwieczniono między innymi trening na murawie PGE Narodowego sprzed sparingu. W jego trakcie Robert Lewandowski rozbawił swoich kolegów, wykonując popularny kilka lat temu gest.

35-latek zgiął ręce w ramionach i schował w nie twarz. Tzw. „dab” był popularny swego czasu w kręgach nastolatków, ale nie tylko. Przebił się również do świata piłki nożnej, a przy swoich golach prezentował go między innymi Paul Pogba.
Na gest Lewandowskiego zareagowali koledzy z kadry. Tymoteusz Puchacz i Jakub Moder nie ukrywali rozbawienia zachowaniem kapitana. Obrońca prosił nawet, by więcej tak nie robił.

– Nie rób tak, nie rób tych „dabów” – prosił Puchacz.

– Mamy 2016 rok, Paul Pogba – dodał Moder. 

Wspomniany fragment znajdziecie w [7:54]: