Przerażający mail matki Boatenga wyszedł na jaw. „Odebrała sobie życie, a on nie chce ponieść konsekwencji”

„Der Spiegel” dotarło do szokujących informacji w sprawie Jerome’a Boatenga. Niemieccy dziennikarze odkopali maila z 2021 roku, wysłanego przez matkę piłkarza do swojego prawnika. Bezpośrednio oskarża w nim swojego syna o znęcanie się nad kobietami. 
Na początku 2021 roku Boateng rozstał się ze swoją wieloletnia partnerką – Kasią Lenhardt, modelką polskiego pochodzenia. Już tydzień po zerwaniu media obiegła informacja o śmierci kobiety, która miała popełnić samobójstwo. Niedługo później ujawniono, że Boateng stosował przemoc wobec kobiety, a na dodatek miał ją zmusić do podpisania klauzuli poufności, która wstrzymywała ją od mówienia prawdy na temat związku.

Przerażająca wiadomość

Mimo upływu lat sprawa nadal nie została rozwiązana. Niemiec do niczego się nie przyznaje i w dalszym ciągu nic mu nie udowodniono. Obecnie wyszły jednak na jaw zupełnie nowe fakty. „Der Spiegel” ujawnił maila matki Boatenga, który miała wysłać do swojego prawnika w marcu 2021 roku.

Mój syn od lat znęca się psychicznie i fizycznie nad kobietami, teraz Kasia Lenhardt odebrała sobie życie, a on nadal nie chce ponieść konsekwencji swojego zachowania – pisała na krótko po śmierci Kasi Lenhardt matka Boatenga. 

Na tym jednak nowe informacje się nie kończą. „Der Spiegel” dotarł również do wiadomości głosowych, które Kasia miała wysłać do znajomych w październiku 2019 roku. Twierdzi w nich, że Boateng był wobec niej agresywny i niemal złamał jej kciuk. Część osób ma także twierdzić, że kobieta wysyłała im zdjęcia siniaków na ciele.
Wieloletni reprezentant Niemiec nadal nie odniósł się do nowych doniesień. Głos zabrał natomiast jego prawnik, który przesłał dziennikarzom krótką wiadomość.

Ze względu na toczące się postępowanie nasz klient nie jest obecnie w stanie szczegółowo odpowiedzieć na pańskie pytania. Zatem zasadniczo: jesteście po prostu w dużej mierze dezinformowani. Ponadto najwyraźniej otrzymujcie jedynie wybiórcze informacje – oznajmił pełnomocnik.