Przełomowe wieści ws. Roberta Lewandowskiego! Wiadomo, co z meczem z Austrią

W mediach pojawiły się dobre wieści odnośnie stanu zdrowia Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji wyleczył uraz i już za chwilę będzie gotowy do gry!

 

Robert Lewandowski ominął inauguracyjny mecz z Holandią na Mistrzostwach Europy. Był to efekt kontuzji odniesionej w towarzyskim meczu z Turcją. U naszego kapitana doszło wówczas do naderwania mięśnia dwugłowego uda.

 

Mecz z Holandią od samego początku był dla Roberta Lewandowskiego wykluczony. Pod znakiem zapytania stał występ naszego kapitana w meczach z Austrią i Francją. Po kilku dniach niepewności wszystko zmierza w kierunku wyjaśnienia całej sprawy. Najnowsze informacje odnośnie stanu zdrowia Roberta przekazał Tomasz Włodarczyk z „Meczyków”.

Po 10 dniach od doznania urazu wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski jest już w pełni sił. Jak informuje portal „meczyki.pl”, w środę Robert trenował już z resztą drużyny. Według dzisiejszych informacji „Lewy” ma być do dyspozycji Michała Probierza na mecz z Austrią. Co więcej, 35-latek ma rozpocząć to spotkanie od 1. minuty!


Fot. Kacper Polaczyk

Źródło: meczyki.pl

Michał Budzich