Przedziwna sytuacja w Pucharze Hiszpanii. Sędzia nie zauważył zdobytej bramki [WIDEO]

Sędzia jednego z meczów Pucharu Hiszpanii nie dostrzegł prawidłowo zdobytej bramki. Piłkarze zdołali go jednak przekonać i szybko naprawił swój błąd.

W środę rozegrano część meczów 1/32 finału Pucharu Hiszpanii. W jednym z nich zmierzyły się ze sobą Yeclano Deportivo i Rayo Vallecano. Zwycięstwo padłu łupem faworyzowanych przyjezdnych wynikiem 2:0. Kwestia zwycięstwa rozstrzygnęła się jednak dopiero w ostatnich minutach meczu. Bramki zdobyli Radamel Falcao i Raul de Tomas.

Do dużej kontrowersji doszło jednak w doliczonym czasie gry. Przy wyniku 1:0 strzał na bramkę rywali oddał Raul De Tomas. Po uderzeniu piłka trafiła do siatki gospodarzy.

Po drugiej bramce zdobytej przez Rayo na skromnym stadionie Yeclano zapadła cisza. Gospodarze byli już pogodzeni z tym, że za kilka minut odpadną z Pucharu Hiszpanii. Z kolei piłkarze Rayo nie świętowali szczególnie bramki zdobytej przeciwko 3-ligowcom. To mogło skłonić sędziego tego meczu, by nie zaliczyć bramki Dla Rayo. Myśląc, że piłka trafiła w boczną siatkę, podyktował rzut od bramki dla gospodarzy. Dopiero pod naporem piłkarzy gości zmienił swoją decyzję i bramkę uznał. Całą sytuację zobaczycie poniżej.