Prezes Bayernu Monachium wbił szpilkę Robertowi Lewandowskiemu. Herbert Hainer skomentował występ Polaka w Lidze Mistrzów

Bayern Monachium pokonał FC Barcelonę (2:0) we wtorkowym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski nie zdołał strzelić bramki swoim byłym kolegom z niemieckiego zespołu. Po spotkaniu oliwy do ognia dolał Herbert Hainer. Prezes Bayernu wbił szpilkę polskiemu napastnikowi.

Szpilka od prezesa

Robert Lewandowski mógł pokonać Manuela Neuera już w 18. minucie, jednak posłał piłkę nad bramką. Niedługo później Polak zmarnował okazję, strzelając z głowy. Niewykorzystane sytuacje FC Barcelony się zemściły. Bayern Monachium w drugiej połowie zadał dwa szybkie ciosy. Lucas Hernandez i Leroy Sane wpisali się na listę strzelców i odprawili Katalończyków do domu.

Menedżer reprezentacji Polski opowiedział o logistyce podczas Mundialu. Tak wyglądają przygotowania [CZYTAJ]

Co zrozumiałe, Robert Lewandowski po spotkaniu nie był w najlepszych humorze. Oliwy do ognia dolał prezes Bayernu Monachium, który wbił szpilkę polskiemu napastnikowi.

– Widać, że Robert ma serce dla Bayernu – powiedział Herbert Hainer.

Źródło: Tobi Altschäffl