Poznaliśmy datę potencjalnego debiutu Messiego w barwach PSG! Kibice muszą poczekać

Dziennikarze hiszpańskiej „Marki” poinformowali o potencjalnym terminie debiutu Lionela Messiego w barwach PSG. Na pierwszy mecz Argentyńczyka w Paryżu kibice będą jeszcze musieli trochę poczekać.

Sierpień upłynął pod znakiem zawirowań wokół Leo Messiego. Koniec końców Argentyńczyk został niejako zmuszony, by opuścić Camp Nou i znaleźć sobie „nowy dom”. Przed kilkoma dniami Messi został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Paris Saint-Germain.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ujawniono pożegnalną wiadomość Leo Messiego na grupie WhatsApp. „Nie chcę iść”

Wielu kibiców ostrzyło sobie zęby na debiut Messiego już w sobotę, kiedy PSG grało na własnym obiekcie przeciwko Strasbourgowi. Co prawda Argentyńczyk pojawił się tego dnia na murawie, ale nie wziął czynnego udziału w meczu. Messi, tak jak i inni nowi piłkarze PSG, pojawili się na boisku tylko w celu zaprezentowania się kibicom.

Kiedy debiut Messiego?

Hiszpańska „Marca” podaje, że Messi ma zadebiutować w PSG 29 sierpnia. Wówczas paryżanie zagrają na wyjeździe z Reims, a Argentyńczyk ma pojawić się na boisku po wejściu z ławki rezerwowych. Po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej Messi ma na stałe zawitać do pierwszego składu PSG.

źródło: Marca

Fot. PSG

Michał Budzich