Powrót Boruca do Legii coraz bliżej? „Wiele wskazuje na to, że Król Artur wróci do Warszawy…”

Artur Boruc wróci do Legii? Jak podaje portal legia.net, wszystko wskazuje na to, że powrót Boruca do Legii jest bardzo blisko.

Po odejściu Majeckiego z szeregów Legii warszawski klub rozpoczął poszukiwania jego następcy. Poza Borucem w mediach przewijali się tacy piłkarze jak Ibrahim Sehić, Dusan Kuciak, czy Dominik Hładun. Wszystko wskazuje na to, iż zarząd Legii postawi na doświadczonego bramkarza Bournemouth.

Artur Boruc zawsze był ulubieńcem kibiców, z tego powodu z jego powrotu z całą pewnością ucieszą się kibice. Według portalu legia.net Artur Boruc wróci do Warszawy, by podpisać kontrakt z Legią do końca sezonu 2020/2021 i zakończyć w niej karierę.

Artur Boruc w Legii? Na pewno bardzo byśmy chcieli, bo to człowiek, który zawsze jest tutaj mile widziany. Jest bardzo ważną i istotną postacią dla Legii i jej historii. Problem w tym, że to mało realne. – Tak jeszcze kilka  tygodni temu na ten temat wypowiadał się Aleksandar Vuk0vić

Przypomnijmy, że 40-letni bramkarz występował w barwach Legii w latach 2000-2005. Do stołecznego klubu przyszedł z Pogoni Siedlce, a Legię opuścił na rzecz Celticu Glasgow. W barwach Legii zagrał w 77 meczach, w których aż 34 razy zachowywał czyste konto. Od 2014 roku występuje w angielskim Bournemouth, z którym kontrakt dziś dobiega końca.

Michał Budzich