Postęp w sprawie Bartosza Salamona. „Wszystko zmierza już do końca”

Bartosz Salamon stawił się w Szwajcarii, gdzie złożył wyjaśnienia w sprawie wykrytego u niego dopingu. Jak informuje serwis „WP Sportowe Fakty”, sprawa zmierza już do końca.
Wiosną tego roku Bartosz Salamon został zawieszony przez UEFA. Decyzja była podyktowana wykryciem w organizmie polskiego piłkarza niedozwolonych substancji. Od samego początku Salamon podtrzymywał, że nie ma sobie nic do zarzucenia w tej sprawie. UEFA pozostała jednak nieugięta, a zawieszenie trwa do dziś. Dochodzenie w tej sprawie również jest kontynuowane.
O postępach w tej sprawie poinformował dziś Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”. Jak czytamy, dziś Bartosz Salamon stawił się z szwajcarskim Nyonie, gdzie złożył wyjaśnienia przed panelem dyscyplinarnym UEFA. Swoje stanowisko przedstawiał już wcześniej, jednak tym razem odpowiedział również na pytania stawiane przez członków tego organu.
Wciąż nie wiemy, jak długo potrwa zawieszenie Bartosza Salamona. Sprawa ma zostać jednak wyjaśniona już wkrótce. Portal „WP Sportowe Fakty” pisze, że UEFA ma podjąć ostateczną decyzję w tej sprawie w ciągu 3-4 tygodni.

– Wszystko zmierza już do końca. Z tego co słyszymy, ostateczna decyzja UEFA w tej sprawie zostanie podjęta w ciągu 3-4 tygodni. Czyli najpóźniej za miesiąc wszystko będzie już jasne – przekazał Piotr Koźmiński.


źródło: WP Sportowe Fakty

Michał Budzich