Boniek BINGO! Co powie prezes na dzisiejszej konferencji?

Dziś o godzinie 15:00 ma odbyć się konferencja prasowa Zbigniewa Bońka, związana z niedawnym zwolnieniem Jerzego Brzęczka. BETFAN zaproponował na to wydarzenie zakład typu „Bingo”.

CO POWIE BONIEK NA KONFERENCJI? OBSTAW W BETFAN

Z KODEM „ESATROLLS” ZAKŁAD 600ZŁ BEZ RYZYKA

W poniedziałek spadła na nas jak grom z jasnego nieba informacja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka. Kiedy na jesieni kibice domagali się dymisji Jerzego Brzęczka, prezes Boniek upierał się przy swoim i ani myślał o takiej decyzji. Sprawa ucichła i 18 stycznia Zbigniew Boniek postanowił zaskoczyć wszystkich, nawet najbliższych współpracowników.

ZOBACZ: Tak wyglądało zwolnienie Brzęczka. Szok i spotkanie nietrwające nawet 5 minut

Co powie Boniek na konferencji prasowej?

Prezes PZPN zadecydował, że nie będzie udzielał żadnych wywiadów i poczeka z wyjaśnieniami do czwartkowej konferencji prasowej. Boniek złoży wyjaśnienia na spotkaniu zaplanowanym na godzinę 15:00. Z tej okazji BETFAN przygotował specjalną ofertę. Możesz obstawić, co Zbigniew Boniek powie na dzisiejszej konferencji. Niektóre propozycje wyglądają naprawdę interesująco.

Na samym szczycie zestawienia z kursem 1.30 znajduje się hasło „Trudna decyzja do podjęcia”. Typowy pewniaczek, ale ciężko sobie wyobrazić, by 64-latek go nie użył. Pamiętamy, jak jeszcze przed kilkoma tygodniami prezes bronił trenera Brzęczka, jak tylko mógł. Z pewnością była to dla niego trudna sprawa.

Nieco niżej znajduje się zwrot „Trener z Włoch”. Ostatnie dni w mediach były niezwykle bogate w plotki dot. potencjalnego nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Nie da się ukryć, że najczęściej eksperci podawali nazwiska trenerów z Włoch. Powyższy hasło z kursem 1.70 wygląda niezwykle ciekawie. Natomiast kurs 2.50 ma powiązany slogan „Paszport włoski”.

Nie da się ukryć, że Jerzy Brzęczek nie miał łatwego życia zarówno z dziennikarzami, jak i z kibicami. W związku z tym BETFAN zaproponował hasło „Presja mediów”. Kurs na to zdarzenie wynosi 3.00.

Michał Budzich