Polska wygrywa z Estonią! Mieszane odczucia u kibiców i ekspertów [REAKCJE]

Reprezentacja Polski pokonała Estonię w półfinale baraży o EURO 2024. W polskiej społeczności piłkarskiej można zauważyć zróżnicowane opinie. Jedni są zadowoleni z wysokiego zwycięstwa, drudzy zarzucają przeciętną grę na przestrzeni całego meczu.
Za nami półfinał baraży o awans na EURO 2024 Polska-Estonia. Bez większych problemów Biało-Czerwoni pokonali swoich rywali 5:1. W osiągnięciu tego wyniku z pewnością pomogła czerwona kartka, którą Estończycy otrzymali w pierwszej połowie. Bramki dla naszej reprezentacji zdobyli Frankowski, Zieliński, Piotrowski i Szymański. Jednego gola Estończycy strzelili sobie sami.

Dzięki wygranej Polacy awansowali do finału baraży. W nim nasi reprezentanci zagrają z Walią. Walijczycy pokonali dziś Finlandię wynikiem 4:1. Finałowe starcie odbędzie się już w najbliższy wtorek.
Po dzisiejszym meczu w narodzie panują mocno zróżnicowane emocje. Jedni są zadowoleni z wysokiej wygranej. Drudzy czepiają się stylu i straconej bramki, mając obawy przed meczem z Walią. Zebraliśmy komentarze kibiców i ekspertów, które pojawiły się na Twitterze.

 

Michał Budzich