Polska U21 pokonała Niemców aż 4:0. Biało-Czerwoni mieli zabójczy początek [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała Niemców 4:0. Biało-czerwoni odrobili punkty do lidera grupy.

Świetny początek

Polacy mieli zabójczy początek w spotkaniu z Niemcami. Kadra do lat 21 wygrała aż 4:0. Biało-czerwoni zdobyli pierwszą bramkę już w 5. minucie za sprawą trafienia Adriana Benedyczaka. Jakub Kamiński świetnie wypatrzył wbiegającego napastnika Parmy, a ten pewnie pokonał golkipera.

Szybkie podwyższenie rezultatu

Na podwyższenie prowadzenia nie trzeba było długo czekać. Biało-czerwoni ponownie trafili do siatki Niemców po dwójkowej akcji Kamińskiego z Benedyczakiem. Skrzydłowy Lecha Poznań podał do byłego napastnika Pogoni Szczecin, a ten strzelił na 2:0.

Dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Michał Skóraś. Piłkarz Lecha Poznań poradził sobie z rywalem, po czym wbiegł w pole karne i pokonał Lucę Philippa.

Spokojnie dograne spotkanie

Niedługo później Jean-Manuel Mbom obejrzał czerwoną kartkę, przez co Polacy mogli spokojnie kontynuować grę i utrzymać wynik do końca. W ostatnich minutach spotkania wynik ustalił Kacper Kozłowski.

Po pięciu kolejkach eliminacji do mistrzostw Europy młodzieżowa reprezentacja Polski zajmuje trzecie miejsce. Biało-czerwoni mają na swoim koncie 10 punktów i tracą dwa „oczka” do pierwszy Niemiec i drugiego Izraela. W następnym spotkaniu podopieczni Macieja Stolarczyka zmierzą się z Łotwą u siebie. Mecz odbędzie się 16 listopada o godzinie 17:30.