Polska tenisistka ironicznie skomentowała doniesienia o Karasiu. „Piękny wzór do naśladowania”

Robert Karaś ponownie został przyłapany na stosowaniu środków dopingowych. Urszula Radwańska zareagowała na te doniesienia prześmiewczym wpisem w mediach społecznościowych.

 

Ponownie przyłapany

Kilka miesięcy temu unieważniono rekord Roberta Karasia po tym, jak wykryto u niego stosowanie środków dopingowych.

Jego dyskwalifikacja potrwa do 2025 roku i wykluczy go z zawodów International Ultra Triathlon Association. Blokada nie powstrzymała 35-latka od udziału w ultratriathlonie na Florydzie.

 

Polak pobił przy tym kolejny rekord świata. Problem w tym, że zawodnik jest wciąż zawieszony, dlatego nie uznano jego wyniku. Ponadto za pośrednictwem Instagrama poinformował, że ponownie przyłapano go na dopingu.

Opinia publiczna burzliwie zareagowała na te doniesienia. Swoje trzy grosze w tej sprawie dorzuciła również Urszula Radwańska. Tenisistka w ironiczny sposób skomentowała informacje o przyłapaniu Karasia na dopingu.

– I co z tego, że złapany dwa razy na dopingu? Za chwilę zapewne walka w Fame MMA, znów promowanie w mediach, podcasty u celebrytów i udawanie sportowca. Piękny wzór do naśladowania dla młodzieży – napisała na Twitterze.

Tenisistka, która zajmuje 494. miejsce w rankingu WTA zgodziła się z komentarzem innego użytkownika, który nazwał Roberta Karasia pato sportowcem.

Źródło: Twitter