Polska pokonała Wyspy Owcze. Gra Polaków nie zachwyciła [REAKCJE]

Reprezentacja Polski pokonała Wyspy Owcze 2:0. Gra Polaków w dzisiejszym spotkaniu jednak nie rzuciła kibiców na kolana. Zebraliśmy kilka ich wypowiedzi odnośnie tego meczu.

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski podczas październikowego zgrupowania. Biało-Czerwoni zrobili, co do nich należało i pokonali na wyjeździe Wyspy Owcze 2:0. Bramki dla naszej drużyny narodowej zdobyli Sebastian Szymański oraz Adam Buksa.
Styl nie porwał

Pomimo zwycięstwa gra Polaków nie była powalająca. Dzisiejszego wieczoru Biało-Czerwoni nie stworzyli sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Nawet pomimo faktu, że przez niemal całą drugą połowę Farerzy grali w osłabieniu.
Udany debiut Probierza

Mecz z Wyspami Owczymi był debiutem Michała Probierza w reprezentacji Polski. 51-latek jest pierwszym selekcjonerem reprezentacji Polski w XXI wieku, który wygrał w swoim debiucie. Ostatnim, który tego dokonał, był Janusz Wójcik w 1997 roku.

Obiecujący debiut Pedy

Jednym z wygranych meczu z Wyspami Owczymi bez wątpienia jest Patryk Peda. Był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku. 21-latek zamknął usta krytykom, którzy przed meczem krytykowali Probierza za to, że postawił na piłkarza z trzeciego poziomu rozgrywkowego we Włoszech.


Fot. Kacper Polaczyk / 058sport.pl

Michał Budzich