Polacy gorsi od Austriaków. Napompowany balonik pękł [REAKCJE]

Reprezentacja Polski poległa w swoim drugim meczu na Mistrzostwach Europy w Niemczech. Biało-Czerwoni przegrali z Austrią 1:3.
W pierwszym meczu na EURO w Niemczech reprezentacja Polski przegrała z reprezentacją Holandii 1:2. Pomimo porażki nastroje w naszym narodzie były bardzo dobre. W kraju panował ogromny optymizm przed meczem z Austrią. Duża grupa polskich kibiców nastawiała się na walkę o zwycięstwo. Zwycięstwo, które bardzo przybliżyłoby drużynę narodową do awansu do 1/8 finału.

Niestety, czar prysł. W dzisiejszym meczu lepsza była Austria. Nasi rywale odnieśli zwycięstwo 3:1. Jedyną bramkę dla naszej reprezentacji zdobył Krzysztof Piątek. Teraz nasze szanse na awans z grupy są już tylko iluzoryczne.

Po meczu z Holandią miało miejsce mityczne pompowanie balonika. Dziś ten balonik pękł. Czytając komentarze kibiców można odczuć ogromny smutek i rozpacz. Zebraliśmy przykładowe komentarze opublikowane na Twitterze.

 

 
Michał Budzich

1 komentarz do “Polacy gorsi od Austriaków. Napompowany balonik pękł [REAKCJE]”

  1. Coś się Panu chyba pomyliło. Ani nie było ogromnego optymizmu ani tzw „pompowania balonika”. Zdecydowana większość kibiców trzeźwo oceniała nasze szanse i dominowało przekonanie że raczej z Austrią przegramy a tylko przy pewnej dozie szczęścia może wyszarpiemy remis.

Możliwość komentowania została wyłączona.