Piotr Zieliński wystawiony na sprzedaż. Napoli wyceniło reprezentanta Polski

Piotr Zieliński ponownie stał się bohaterem plotek transferowych. Według „Tuttomercatoweb” Polak został wyceniony przez Napoli i wystawiony na sprzedaż. Latem możemy być świadkami transferu 28-latka. 

Zieliński wciąż jest ważną postacią w składzie „Azzurrich”. Jednocześnie jednak pojawia się coraz więcej pogłosek o jego potencjalnym odejściu do innego klubu.

Problematyczna umowa

Według „Tuttomercatoweb” obie strony prowadziły negocjacje w sprawie odnowienia obecnego kontraktu Polaka. Niestety okazały się one problematyczne i nie mogą dojść w jej kwestii do porozumienia w kwestiach finansowych. Niewiele wskazuje również, aby zmieniło się to w najbliższej przyszłości.

– Pomimo znakomitego sezonu, w którym strzelił już sześć goli i zanotował osiem asyst, Polak raczej nie przedłuży kontraktu z Napoli, ponieważ rozbieżności finansowe są zbyt duże – relacjonują dziennikarze. 

Z tego powodu Napoli postanowiło sprzedaż Zielińskiego, przed wygaśnięciem jego umowy. Klub miał dokonać już wyceny zawodnika oraz wystawić go na listę transferową. Prawdopodobnie latem Polak zmieni pracodawcę.

– Ma wysoką, ale wciąż niezaporową cenę. Mowa o około 30 milionach euro – podsumowano.