Piłkarz wściekły na zamieszanie przy ławce Bayernu Monachium. „Zmień go człowieku!”

Bayern Monachium przegrał z Paris Saint-Germain w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Hansi Flick musiał zmienić w pierwszej połowie aż dwóch piłkarzy. Joshua Kimmich pospieszał trenera co do jednej ze zmian.

Sugestia piłkarza

W pierwszej części spotkania boisko musieli opuścić Leon Goretzka i Niklas Süle. Pierwszy z nich grał z urazem przez kilka minut. Z tego faktu nie był pocieszony Joshua Kimmich, który sygnalizował trenerowi szybszą zmianę.

– Zmień go człowieku! – krzyczał były zawodnik RB Lipsk do szkoleniowca Bawarczyków.

Flick zrobił zamieszanie

Goretzka sygnalizował przymus opuszczenia boiska jeszcze przed utratą drugiej bramki. Flick początkowo kazał się rozgrzewać Boatengowi. Po chwili jednak zmienił zdanie i wpuścił na plac gry Alphonso Daviesa.

Będzie ciężko o odrobienie strat

Spotkanie Bayernu Monachium z Paris Saint-Germain zakończyło się wynikiem 2:3. Rewanż tego starcia zaplanowano na 13 kwietnia (wtorek). Wiemy, że w tym meczu również zabraknie Roberta Lewandowskiego, który nabawił się urazu podczas meczu Polski z Andorą.

Źródło: Twitter