Piłkarski weekend | #1 Lewandowski z czterema golami i wiele pogromów w zachodnich ligach! [WIDEO]

Uruchamiamy nową serię,  w której będziemy gromadzić skróty najciekawszych spotkań z weekendu w jednym miejscu. Nie mogłeś oglądać piłki w weekend lub obejrzałeś tylko część spotkań? To wpis skrojony pod Ciebie! Jeśli jednak oglądałeś wszystkie te spotkania, to nadal warto je sobie przypomnieć.

Zakończony niedawno tydzień obfitował w wiele ciekawych spotkań. Aston Villa rozwaliła u siebie mistrzów Anglii, Atalanta zagrała swoje i Manchester United doznaje bolesnej porażki w starciu ze Spurs. Zacznijmy jednak od piątku.

Paris Saint-Germain musi gonić czołówkę po dwóch porażkach w pierwszych spotkaniach. Od tamtego momentu wygrali 4 spotkania z rzędu. W piątek ekipa Thomasa Tuchela rozbiła Angers aż 6:1.

Oto skrót z tego spotkania:

Piłkarska sobota obfitowała w zdecydowanie więcej emocjonujących starć niż poprzedni dzień. Everton podtrzymał fenomenalną, zwycięską passę i rozbił u siebie Brighton & Hove Albion. Później starły się ze sobą drużyny Marcelo Bielsy i Pepa Guardioli. Niezłe wrażenie robi również wynik w meczu RB Lipsk z Schalke. Byki dobitnie pokazały, że w Bundeslidze nastała zamiana sił.

Everton 4:2 Brighton

Leeds United 1:1 Manchester City

RB Lipsk 4:0 Schalke

Pages ( 1 of 2 ): 1 2Następne »