Pierwszy wywiad Zielińskiego po transferze do Interu. Piękne słowa pod adresem klubu

W końcu oficjalnie potwierdzono transfer Piotra Zielińskiego do Interu Mediolan. Polak na łamach klubowych mediów udzielił już pierwszego wywiadu. Zapewnił przede wszystkim, że jest bardzo szczęśliwy ze swoich przenosin oraz zapewnił, że da z siebie wszystko. 
Od miesięcy było wiadome, że Zieliński zostanie piłkarzem Interu Mediolan, choć nie było to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Napoli w zeszłym tygodniu wypuściło komunikat z pożegnaniem Polaka, a po kilku dniach Polak odwdzięczył się podziękowaniami i wzruszającym wpisem w social mediach.

„Czuję wielką dumę”

Teraz oficjalnie potwierdzono transfer Zielińskiego. Co prawda strona Serie A zrobiła to już w środę, jednak Inter komunikat opublikował dopiero w sobotnie popołudnie. Mistrzowie Włoch w pięknych słowach powitali swojego nowego zawodnika.

– Klasa, osobowość i duże doświadczenie w mistrzostwach Włoch: Piotr Zieliński, pierwszy polski zawodnik w historii Interu, jest gotowy wnieść wszystkie swoje atuty do Nerazzurrich – napisano na kanałach klubu. 
Zieliński natomiast udzielił już swojego pierwszego wywiadu w nowych barwach. Uczynił to na łamach klubowych mediów – InterTV.

– Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ dołączyłem do jednej z najlepszych drużyn na świecie. To zaszczyt. Nie mogę się doczekać, żeby zacząć grać – zapewnił „Zielek”.

– Pomoc Interu? To jedna z największych sił tej drużyny. Postaram się odegrać swoją rolę, mając nadzieję, że drużyna będzie jeszcze mocniejsza – dodał.
Pomocnik reprezentacji Polski podkreślił, że zamierza dać z siebie wszystko w nowym klubie. Zaznaczył także, że noszenie koszulki Interu to dla niego ogromny zaszczyt.

– Czuję wielką dumę z faktu, że jestem pierwszym polskim piłkarzem, który założy tę prestiżową koszulkę. Inter to świetna drużyna i zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyśmy osiągnęli jak najlepsze wyniki – podsumował. 

Dodaj komentarz