Pierwsi piłkarze wskazani do odejścia z Legii. Początek rewolucji przy Łazienkowskiej?

Legia Warszawa rozgrywa najgorszy sezon od wielu lat, a może i od początku istnienia klubu. Nic więc dziwnego, że wraz z jego końcem z drużyną może się pożegnać kilku zawodników. Łukasz Olkowicz z „Przeglądu Sportowego” wskazał trzy nazwiska, które najprawdopodobniej jako pierwsze opuszczą Łazienkowską. 

„Wojskowi” w niedzielę doznali kolejnej porażki w tym sezonie Ekstraklasy, w sumie już 11. Jak na razie nie widać, aby w drużynie coś drgnęło, pojawiają się jedynie przebłyski. Kryzys, który trwa od początku tegorocznych rozgrywek wydaje się nie mieć końca.

Rewolucja?

Tragiczna dyspozycja Legii poskutkuje zmianami w klubie. Wiadomo, że na pewno zmieniony zostanie szkoleniowiec mistrzów Polski. Na razie stanowisko to zajmuje Marek Gołębiewski, lecz jest on tylko tymczasowym rozwiązaniem. Dariusz Mioduski nie ukrywa, że chce zatrudnić Marka Papszuna, ale ten, póki co ma ważny kontrakt z Rakowem Częstochowa. Mimo to Legia miała już przygotować dla szkoleniowca pięcioletnią umowę.

To jednak nie koniec zmian, jakie w najbliższych miesiącach mogą spotkać stołeczny klub. Według Łukasza Olkowicza z „Przeglądu Sportowego” z Warszawą pożegna się trzech piłkarzy. Dziennikarz wskazał na: Andre Martinsa, Tomasa Pekharta i Rafę Lopesa.

Ten ostatni ma umowę ważną jeszcze przez rok, więc prawdopodobnie zostanie sprzedany. Jeśli chodzi jednak o pierwszą dwójkę, to ich umowy wygasają wraz z końcem sezonu. Nie zapowiada się, aby miało dojść do ich przedłużenia.