Pech kibica reprezentacji Niemiec. Fuellkrug złamał mu rękę tuż przed rozpoczęciem meczu ze Szkocją

Jeden z niemieckich kibiców nie zapamięta inauguracji Euro 2024 wyłącznie z powodu efektownego zwycięstwa swojej drużyny. Pech chciał, że tuż przed meczem został trafiony piłką przez Niclasa Fuellkruga, co skończyło się wizytą w szpitalu.

 

Pech kibica reprezentacji Niemiec

Reprezentacja Niemiec rozpoczęła Euro 2024 w imponującym stylu, pokonując Szkocję aż 5:1. Niestety, jeden z niemieckich fanów, Kai Flathmann, nie mógł oglądać tego spektaklu z wysokości trybun. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego został trafiony piłką przez Niclasa Fuellkruga podczas rozgrzewki.

Uderzenie było na tyle mocne, że Flathmann musiał udać się do szpitala. Po przeprowadzeniu badań lekarze stwierdzili u niego złamanie ręki. Pomimo kontuzji, poszkodowany kibic nie narzekał na swoje nieszczęście i w poście na Facebooku zaznaczył, że nie zamierza odpuścić kolejnych spotkań na Euro 2024.

 

– Wszystko dla tytułu! Niestety nie mogłem oglądać meczu na żywo z pierwszego rzędu. W trakcie rozgrzewki Niclas trafił mnie piłką i musiał pojechać do szpitala. Niestety lekarze orzekli, że ręka jest złamana. Na szczęście Niclas wyregulował celownik i strzelił na 4:0. W środę kontynuujemy mistrzostwa w Stuttgarcie, a ja znów będę kibicował drużynie, siedząc za bramką — napisał na Facebooku Kai Flathmann.

Źródło: Przegląd Sportowy, Facebook

Fot. Kai Flathmann