Ochroniarz wjechał wślizgiem w reprezentanta Portugalii. Kuriozum na Euro [WIDEO]

Do absurdalnego zdarzenia doszło po zakończeniu meczu Turcja – Portugalia na Euro 2024. Jeden z zawodników został poturbowany przez… ochroniarza. Wszystko uwieczniono w nagraniach. 
Portugalia gładko wygrała swój drugi mecz na Euro 2024. Tym razem Ronaldo i spółka pokonali 3-0 Turcję i są już pewni awansu do 1/8 finału. O emocji na murawie nie dbali tylko piłkarze. Kilkukrotnie na boisko wtargnęli kibice, którzy wykorzystali słabą postawę ochroniarzy w Dortmundzie.

Poturbowany

Jedna z takich sytuacji była urocza i zakończyła się spotkaniem młodego kibica z Cristiano Ronaldo oraz wspólnym zdjęciem. Gorzej wyglądała natomiast akcja już po ostatnim gwizdku sędziego. Wówczas na murawę wtargnęło tylu kibiców, że ochrona nie była sobie w stanie z nimi poradzić.

Na boisku pojawić się musiała dużo większa liczba służb. Jeden z ochroniarzy starał się dokonać interwencji tak bardzo, że przypadkowo powalił na ziemię wślizgiem Goncalo Ramosa.
Reprezentant Portugalii wstał co prawda szybko z murawy, jednak na twarzy widać grymas bólu. Cristiano Ronaldo, Bernardo Silva i reszta portugalskiej kadry nie mogła nadziwić się całej sytuacji. Wszystko zostało nagrane przez kamery.