Obrońca Warty Poznań zezłomował zdobywcę Ligi Mistrzów. Wymowna reakcja Shaqiriego [WIDEO]

W ubiegłą środę doszło do towarzyskiego starcia Szwajcarii z Finlandią. Gospodarze pokonali przyjezdnych 3:2, jednak do pamięci kibiców zapisało się coś zupełnie innego. Fiński obrońca Warty Poznań, Robert Ivanov założył „siatkę” Xherdanowi Shakiriemu.

Awans sportowy

Ivanov dołączył do ekipy Zielonych na początku sezonu 2020/2021. Fin z czasem rozwinął swoje umiejętności. Stał się jednym z filarów defensywy Warciarzy. Ciężką pracą wywalczył również powołanie do reprezentacji.

Szansa od selekcjonera

Finlandia podczas marcowego zgrupowania mierzyła się z Bośnią i Hercegowiną (2:2), Ukrainą (1:1) oraz Szwajcarią (2:3). Ostatnie z wymienionych spotkań było meczem towarzyskim. To właśnie w tym starciu stoper Warty Poznań otrzymał szansę od selekcjonera.

Co prawda Szwajcarzy wygrali 3:2, ale Ivanov będzie mógł sobie zapisać w CV ominięcie Shakiriego w spektakularny sposób. Wideo z momentu, w którym stoper Warty zakłada siatkę zdobywcy Ligi Mistrzów:

Zadowolony z siebie

Robert Ivanov po meczu nie powstydził się dodać zdjęcia z reakcją Szwajcara. Na swoim Twitterze opublikował zrzut ekranu ze zdziwioną miną Shakiriego.

Źródło: Twitter