Nowy szkoleniowiec Wisły Kraków nie zyskał wielu sympatyków. „To szaleniec”

Tim Hall dołączył do Wisły Kraków tydzień temu. Luksemburczyk nie zdążył się jeszcze dobrze zadomowić, a już myśli o wyprowadzce. 23-latek popadł w konflikt z trenerem Peterem Hyballą i chce rozwiązać umowę.

Kiepska forma Halla

Tim Hall trafił do Wisły Kraków w zeszłym tygodniu i nie pojechał z drużyną na środowy sparing przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Jak się później okazało 23-latek wymiotował na kilku treningach Białej Gwiazdy i zanotował kiepskie wyniki  na testach wydolnościowych. Luksemburczyk nie daje rady na treningach prowadzonych przez Hyballę. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

„To szaleniec i niewyedukowana osoba”

Peter Hyballa zarzucił Timowi Hallowi, że ten znajduje się w fatalnej formie. Głos w tej sprawie zabrali przedstawiciele 23-letniego obrońcy z PROhorizons Group, którzy są odmiennego zdania, niż niemiecki szkoleniowiec.

– To absolutna bzdura. Tim jest w formie, przecież w Portugalii trenował ze swoim poprzednim klubem Gil Vincente. Parę tygodni temu mieli tam nawet testy szybkościowe i Tim był jednym z najszybszych obrońców – powiedzieli przedstawiciele Halla w rozmowie z portalem Interia

– Hyballa to szaleniec i niewyedukowana osoba. Proszę skontaktować się z poprzednimi klubami Tima oraz Hybalii i wtedy okaże się, kto jest profesjonalistą, a kto zawsze zostawiał za sobą problemy – podsumowali członkowie PROhorizons Group

W sobotę Wisła Kraków rozegrała swój ostatni sparing przed powrotem do ligowych zmagań. Biała Gwiazda pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 2:1. Tim Hall nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.

Kacper Polaczyk