Nowy klub zainteresowany Krzysztofem Piątkiem. Twarde stanowisko Herthy Berlin

Krzysztof Piątek ma w sobie coś, co przyciąga włoskie kluby. Według Gianluci Di Marzio napastnikiem interesuje się Parma. Hertha Berlin nie chce jednak narazie sprzedawać Polaka.

Parma jeszcze powalczy?

W Parmie ostatnimi czasy nie jest zbyt kolorowo. Crociati po 19 kolejek zdobyli raptem 13 punktów i zajmują obecnie przedostatnie miejsce. Jeżeli nie mają w planach występować od sierpnia w Serie B, powinni się wziąć za strzelanie bramek. W tym sezonie zdobyli goli najmniej w Serie A – ledwie 14.

Po ile ten Piątek?

Jeśli Parma ma w planach utrzymać się w Serie A, musi wzmocnić ofensywę. Crociati postanowili w zapytać w Berlinie o Krzysztofa Piątka. Hertha jednak stanowczo poinformowała włoski klub, że nie ma w planach sprzedać komukolwiek Polaka. Według informacji Gianluci Di Marzio Parma za nowy cel obrała Patricka Cutrone.

Krzysztof Piątek w tym sezonie wystąpił w osiemnastu spotkaniach i strzelił raptem 4 gole. Skuteczność Polaka być może poprawi się pod okiem Pala Dardaida, który kilka dni temu zastąpił Bruno Labbadię. Hertha Berlin zajmuje obecnie 14 miejsce i ma zaledwie 2 punkty przewagi nad znajdującym się w strefie barażowej FC Koeln.

Kacper Polaczyk