Nowe wieści w sprawie kontraktu Josue. „Rozmowy rozpoczynają się na poważnie”

Tomasz Włodarczyk przekazał nowe informacje w sprawie Josue. Według doniesień dziennikarza portalu „Meczyki.pl” Legia Warszawa rozpoczyna poważne rozmowy z agentem portugalskiego piłkarza.

 

Co dalej z Josue?

Legia Warszawa zagra w czwartek z Molde w ramach Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Kosty Runjaicia przegrali w pierwszym meczu (2:3). Przy Łazienkowskiej będą mieli szansę na odrobienie strat i powalczenie o awans do kolejnej rundy.

 

W międzyczasie toczy się kwestia przyszłości Josue w klubie. Portugalczyk od miesięcy stanowi o sile warszawiaków, a Legia nie może sobie pozwolić na kolejną stratę ważnego zawodnika po odejściu Slisza i Muciego.

 

Umowa doświadczonego pomocnika z Wojskowymi obowiązuje jednak tylko do końca bieżącego sezonu. Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” przekazał nowe informacje w sprawie kontraktu Josue.

 

– Rozmowy ws. nowego kontraktu Josue rozpoczynają się na poważnie. Do Warszawy przyjeżdża Victor Goncalves, który będzie obecny na meczu z Molde. Agent piłkarza spotka się z Jackiem Zielińskim, by obgadać temat nowego kontraktu dla Josue. Zieliński mówił niedawno, że chciałby tę sprawę zamkąć szybciej niż w poprzednim sezonie, kiedy nowa umowa dla Portugalczyka została ogłoszona w ostatnim meczu sezonu – powiedział dziennikarz portalu „Meczyki.pl”.

Źródło: Meczyki.pl