Nowe informacje w sprawie transferu Grosickiego. Znamy datę werdyktu EFL

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl przedstawił nowe informacje w sprawie transferu Kamila Grosickiego. Dziennikarz podał datę, w której poznamy przyszłość skrzydłowego.

Sytuacja Kamila Grosickiego jest nadzwyczajna, bowiem piłkarz podpisał kontrakt z nowym klubem minutę przed zamknięciem okna transferowego. Federacja otrzymała wniosek jednak 21 sekund po Deadline Day. To oznacza, że formalnie transferu nie powinno się przyklepać.

Nottingham Forest, klub do którego miał dołączyć polski skrzydłowy odwołał się do federacji w celu zatwierdzenia transakcji. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl podał ostateczny termin, w którym dowiemy się co z przyszłością Grosickiego.

Jak ustaliliśmy, werdykt zapadnie najpóźniej we wtorek. Prawnicy Nottingham walczą, a EFL zastanawia się co zrobić z tym fantem – pisze Włodarczyk.

Jeśli skrzydłowy nie dołączy do ekipy z Championship, Slaven Bilić ponownie będzie brał Polaka pod uwagę przy ustalaniu składu. Przypomnijmy, że niedawno wykreślono Kamila Grosickiego z listy zgłoszonych zawodników.

Wszystko okaże się jednak w ciągu najbliższych dni. Według doniesień portalu meczyki.pl, wszystko wyjaśni się do wtorku.

Kamil Grosicki dołączył do WBA w styczniu 2020 roku. W barwach The Baggies wystąpił 15 razy, w tym czasie zanotował jedno trafienie i trzy asysty.