Nowe doniesienia ws. transferu Milika. Włoski ekspert informuje o porozumieniu Polaka z…

Znawca rynku transferowego, Christian Bosco poinformował, iż Arkadiusz Milik dogadał się z Interem w sprawie indywidualnego kontraktu. De Laurentiis postawił jednak warunek.

Według najnowszych doniesień Christiana Bosco Arkadiusz Milik dogadał się z nowym klubem. Włoski ekspert powiedział na antenie Tele A, że wszystko teraz zależy od De Laurentiisa.

Mam ważną wiadomość o Miliku. Osiągnął porozumienie z Interem w sprawie indywidualnego kontraktu. Teraz jednak musimy się dowiedzieć, jakie plany ma Aurelio De Laurentiis.

Raffaele Auriemma odpowiedział Christianowi Bosco, iż prezes Napoli pozwoli odejść Arkadiuszowi Milikowy tylko, gdy ten przedłuży z nim kontrakt.

De Laurentiis pozwoli Milikowi odejść, jeśli Arkadiusz przedłuży kontrakt z Napoli. Wtedy Milik trafi do Interu. Jeśli jednak Polak nie przedłuży umowy, to zostanie w Napoli do lata i nie będzie grał.

Arkadiusz Milik nie zagrał w bieżącym sezonie ani minuty w oficjalnych meczach Napoli. Wymagania Aurelio De Laurentiisa wskazują jasno, że chce więcej zarobić na polskim napastniku. Przypomnijmy, że kontrakt 26-latka wygasa wraz z końcem czerwca. Po tym terminie Polak mógłby dołączyć do ekipy z Mediolanu jako wolny agent.

Milik rozegrał w Napoli 122 spotkania, w których strzelił 48 goli i zanotował 5 asyst.