Nowe doniesienia ws. przyszłości Zielińskiego. „Może przebierać w ofertach”

Tomasz Włodarczyk przekazał nowe doniesienia w sprawie przyszłości Piotra Zielińskiego. Według doniesień dziennikarza portalu „Meczyki.pl” pomocnik reprezentacji Polski na 99,9 procent odejdzie z SSC Napoli.
Co dalej z Zielińskim?

Umowa Piotra Zielińskiego z SSC Napoli obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Polski pomocnik był bliski opuszczenia Półwyspu Apenińskiego w letnim oknie transferowym. Wówczas miał trafić do Arabii Saudyjskiej, ale ostatecznie 29-latek pozostał we Włoszech.
Xavi z kolejną szpilką w kierunku Realu Madryt? „Ja nie kontroluję prasy” [CZYTAJ]

W ostatnich tygodniach coraz więcej mówi się o przyszłości polskiego pomocnika. Niewiele wskazuje na to, że jego umowa z Napoli zostanie przedłużona. Według medialnych doniesień Zieliński znalazł się na oku Interu i Juventusu. Nowe doniesienia w sprawie pomocnika reprezentacji Polski przekazał Tomasz Włodarczyk.
– Jeżeli nie dojdzie do gigantycznego zwrotu akcji, a usłyszeliśmy, że na dziś szanse są właściwie żadne i wynoszą 0,1 procent, Zieliński odejdzie latem z Napoli. W tym momencie nie są już nawet prowadzone żadne rozmowy nt. przedłużenia kontraktu pomocnika. Zieliński jako wolny zawodnik może przebierać w ofertach. Faworytem jest Inter Mediolan, dziś najsilniejszy klub we Włoszech, w którego koszulce nie widzieliśmy jeszcze żadnego Polaka w historii. Ciągle mówi się też o Juventusie – głównie przez osobę Claudio Giuntoliego, który doskonale zna Zielińskiego ze wspólnej pracy w Neapolu. To on zatrudniał Polaka, a potem przedłużał z nim kontrakt w 2019 roku, gdy bardzo poważnie interesowała się nim FC Barcelona – poinformował dziennikarz Meczyków.

– Kiedy dowiemy się, gdzie trafi? Według naszych informacji nastąpi to najwcześniej za kilka tygodni. A może dopiero po sezonie tak, aby miał względny spokój, gdy ubiera jeszcze koszulkę Napoli. Natomiast wielce prawdopodobne, że będzie musiał przełknąć gorzką pigułkę związaną z odstawieniem na bocznicę – dodał Tomasz Włodarczyk.
Źródło: Meczyki.pl