Nowe doniesienia w sprawie transferu Grosickiego. „W czwartek się okaże”

Kamil Grosicki jak to on, co jakiś czas chce zmienić klub w końcówce okna transferowego. Portal meczyki.pl przedstawił nowe doniesienia w sprawie jego przenosin do Nottingham Forest. Przypomnijmy, że do potwierdzenia jego transferu zabrakło… 21 sekund.

Portal meczyki.pl przedstawił nowe informacje w sprawie Kamila Groscikiego. Oto część z nich:

Prawnicy polskiego skrzydłowego od początku byli pewni legalności nawiązanej transakcji w związku z czym, zapowiedzieli odwołanie od decyzji The Football Association. W środę ma się odbyć zebranie komisji, która wyda werdykt w sprawie transferu Kamila Grosickiego.

Z tych doniesień można wywnioskować, że o przyszłości reprezentanta Polski przekonamy się w czwartek. Piłkarz nadal nie wypowiedział się na temat wspomnianego zdarzenia, jednak opublikował w swoich social mediach post z podpisem „będzie dobrze”. Polak na zdjęciu ma kciuk uniesiony w górę, co może sugerować, że jest pewny działań swoich prawników, którzy już wcześniej potwierdzali, że wszystko zostało podpisane w odpowiednim czasie.

Kamil Grosicki broni barw WBA od stycznia 2020 roku. Były gracz Hull City pomógł The Baggies w awansie do Premier League, w której jednak nadal w tym sezonie nie zagrał. Według Slavena Bilicia, Polak otrzymałby na pewno kilka szans. Grosicki jest jednak chętny na częstsze występy, przez co przez całe lato szukał sobie nowego klubu.

Jeśli transfer „Grosika” się potwierdzi, będzie on piętnastym zawodnikiem sprowadzonym do Forest w tym okienku.