Niespodziewany zwrot akcji ws. przyszłości Leo Messiego? Zmienił nastawienie do PSG

Leo Messi odejdzie po sezonie z PSG? Takie rewelacje przedstawia Gerard Romero. Według hiszpańskiego dziennikarza nastawienie Argentyńczyka zmieniło się po powrocie z mistrzostw świata. Obecnie bliżej jest mu do opuszczenia Paryża niż do podpisania nowej umowy. 

Kontrakt Messiego z paryżanami obowiązuje tylko do 30 czerwca bieżącego roku. Władze PSG zakładały, że bez większych problemów uda się przedłużyć umowę 35-latka. W sprawie nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot akcji.

Odejdzie?

Według Gerarda Romero powątpiewa w potencjalne przedłużenie współpracy Messiego z paryskim klubem. Dziennikarz jednocześnie podkreślił, że nie oznacza to jego powrotu do FC Barcelony.

– Na ten moment Messi nie chce przedłużać kontraktu z PSG, ale to nie gwarantuje, że przejdzie do Barcelony – powiedział Romero w swoim programie „Jijantes”.

Wszystko miał zmienić się po mistrzostwach świata. Przed wylotem do Kataru Messi miał pozytywnie zapatrywać się na zostanie w Paryżu. Po powrocie z mundialu zmienił jednak nastawienie i obecnie jest bliżej zmiany klubu.