Niesamowita obrona karnego w 1. Lidze. Bramkarz Arki Gdynia jak Neuer [WIDEO]

Spotkanie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Arką Gdynia w 1. Lidze przyniosło kibicom wiele emocji. Dość powiedzieć, że w sumie w meczu padło pięć goli. W pierwszej połowie bramkarz gości popisał się niebywałą interwencją podczas rzutu karnego.

Arka wygrała środowe starcie w Sosnowcu (3-2). Nie udałoby się to, jednak gdyby nie świetnie dysponowany Daniel Kajzer. Bramkarz gdynian wpuścił dwie bramki, aczkolwiek w pierwszej połowie swoją interwencją uratował drużynę przed golem do szatni.

W 44. minucie Patrik Misak podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze. Kajzer nie dość, że najpierw obronił jego strzał, to później (NOGĄ!) wybronił także dobitkę. Śmiało można rzec – interwencja stadiony świata!