Niecodzienna sytuacja w Argentynie. Piłkarza porwało UFO!

Do dość niezwykłej sytuacji doszło w Argentynie. Kilka lat temu Guillermo Marino, piłkarz Boca Juniors, nie pojawił się na treningu. Jako wytłumaczenie podał, że… porwali go kosmici.

Portal goal.com na swojej stronie przedstawił dość ciekawą historię Guillermo Marino. Argentyński piłkarz pewnego razu nie pojawił się na treningu. Gdy przyszło mu tłumaczyć się ze swojej absencji, zawodnik Boca Juniors z pełną powagą powiedział, że został porwany przez kosmitów.

Nie chodziło o to, że on przyszedł dwa dni później i żartem tłumaczyć swoją nieobecność. Ja na przykład wierzę w istnienie obcych. Guillermo wyjaśniał nam, że najpierw biorą twoją duszę, analizują ją, a potem podczas podróży się tobą opiekują. Musimy mu na to uwierzyć, chyba że kiedyś powie, że było inaczej. Na dziś jego wersja jest taka, że był porwany – tłumaczy jego klubowy kolega Gustavo Lorenzetti

Taką samą wersję Marino opowiedział trenerowi. Lorenzetti uważa, że szkoleniowiec musiał mu uwierzyć.

To jest sprawa dla Discovery czy czegoś w tym rodzaju – uważa Gustavo

Guillermo Mariano w latach 2005-2010 reprezentował barwy Boca Juniors. W 2015 roku, mając 34 lata postanowił przejść na piłkarską emeryturę.

Kacper Polaczyk