Neymar rozwiał wszystkie wątpliwości! Wiadomo, gdzie będzie grać Brazylijczyk

Na temat przyszłości Neymara od dawna krąży wiele plotek. W jego sprawie wielokrotnie odżywał temat powrotu na Camp Nou i chęci ponownej gry z Leo Messim. Brazylijczyk rozwiał jednak wątpliwości w ostatnim wywiadzie.

Neymar trafił do PSG w 2017 roku. Paryżanie zapłacili za niego aż 222 mln euro, przez co dzierży tytuł najdroższego piłkarza w historii mistrzów Francji. Po czasie wiele medialnych doniesień sugerowało, że 28-latek żałuje przenosin do Ligue 1 i chciałby wrócić do FC Barcelony.

„Jestem tutaj bardzo szczęśliwy”

Finalnie Neymar wciąż jest na Parc des Princes. Od momentu swojego przyjścia wyrósł na lidera zespołu i jednego z kluczowych zawodników drużyny. Co więcej, Brazylijczyk nie ukrywa, że kolejne lata swojej kariery chciałby spędzić reprezentując barwy PSG.

– Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Wiele się zmieniło, nie potrafię dokładnie wyjaśnić dlaczego i czy jest to zmiana we mnie, czy coś innego się zmieniło. Czuję się dobrze, jestem spokojniejszy. Chcę zostać w Paris Saint-Germain – Wyjaśnił w rozmowie z „TF1”.

Oprócz swojej przyszłości 28-latek odniósł się także do spekulacji na temat Kyliana Mbappe. Młodszy kolega jest dla niego idealnym partnerem do gry. Neymar nie ukrywa, że chciałby w dalszym ciągu mieć Francuza u swojego boku.

– Mam nadzieję, że on też tu zostanie. Oczywiście takie jest życzenie każdego kibica PSG. Chcemy, aby to był wspaniały klub. Dla mnie najważniejsze jest to, bym kontynuował to, co robię w Paryżu: gram w piłkę i jestem szczęśliwy. Mamy braterską więź. Naprawdę lubimy grać razem, chcę wyciągnąć z niego to, co najlepsze. Nazywam go „Złotym Chłopcem”, ponieważ jest naprawdę złoty. Ma wielkie serce. Każdy wie, ile jest wart jako piłkarz. Ale poza boiskiem też jest niesamowity. Uśmiechnięty, szczęśliwy, lubi się bawić – Podsumował Neymar.