Neymar odniósł się do pogłosek nt. jego pozaboiskowego życia. „Kto nie lubi imprezować?”

Ostatnio media głośno spekulowały na temat imprezowego trybu życia Neymara. Brazlijczyk broniący barw Paris Saint-Germian postanowił skomentować te doniesienia.

Życie jak w Madrycie

Neymar jest znany z tego, że lubi czasem zabalować. Swego czasu było głośno o jego urodzinach, na których m.in. był Marcin Bułka. Oprócz mówienia o Neymarze w kontekście imprez, Brazylijczyk kontrowersyjnym zachowaniem przyciąga uwagę mediów. Według atakującego PSG nie ma nic dziwnego w tym, że człowiek lubi imprezować.

– Kto nie lubi imprezować? Każdy chce mieć trochę zabawy. Ja wiem, kiedy mogę to robić, a kiedy nie. Wbrew temu, co myślą ludzie, nie jestem niedojrzały. Jestem w futbolu od wielu lat – cytuje Brazylijczyka portal meczyki.pl.

– Gdybym skupiał się tylko na nim, to moja głowa by wybuchła. Nigdy nie przestanę imprezować. To dla mnie sposób na relaks – uargumentował zawodnik Paris Saint-Germain.

Chce zostać w Paryżu

Neymar wystąpił w bieżącym sezonie 16 razy. W tym czasie zanotował 13 trafień i 5 asyst. Jego umowa z PSG obowiązuje do końca czerwca 2022 roku, jednak wiele wskazuje na to, że Brazylijczyk zostanie we Francji. Według atakującego Paryż jest dobrym miejscem do życia, w którym świetnie się czuje.

Zobacz również: Mbappe potwierdził plany Neymara. „Jest sercem projektu, ja jestem, żeby mu pomagać”

Źródło: Goal.com, Meczyki.pl

fot. Wiki commons